• Фото Романа Шухевича
  • Фото Романа Шухевича
  • Фото Романа Шухевича
  • Фото Романа Шухевича
  • Фото Романа Шухевича
  • Фото Романа Шухевича
  • Фото Романа Шухевича
  • Фото Романа Шухевича
  • Фото Романа Шухевича
  • Фото Романа Шухевича
  • Фото Романа Шухевича
Надіслати інформацію про захід, організований до дня пам’яті Романа Шухевича

Громадськість Києва вимагає від міської ради перейменувати проспект на честь Романа Шухевича
There are no translations available.

 

Громадськість Києва вимагає від міської ради перейменувати  проспект на честь Романа Шухевича

 

Громадські організації міста Києва закликають депутатів Київської міської ради дослухатись до позиції киян та перейменувати проспект Генерала Ватутіна у Деснянському районі на честь Головного командира Української повстанської армії, генерала-хорунжого Романа Шухевича.

У 2017 році на державному рівні Україна відзначить 75 років з початку формування УПА та 110 років з дня народження Романа Шухевича. Столиця України має демонструвати гідний приклад вшанування героїв українського визвольного руху, та позбутися традицій тоталітарного радянського  минулого.

Напередодні, 22 грудня 2016 року, Київрада не змогла ухвалити  рішення про перейменування проспекту Генерала Ватутіна на проспект Романа Шухевича. Головною причиною стала неконструктивна позиція фракції “Солідарність” у Київраді, яка в останній момент відмовились підтримати це рішення.

Weiterlesen...
 
АНОНС. У Києві відбудеться акція "Тягнись до Шухевича"
There are no translations available.

фото

Акція до 63-річниці загибелі Романа Шухевича, що виповнюється 5 березня 2013 р.

 

ТЯГНИСЬ ДО ШУХЕВИЧА

 

5 березня (вівторок) 13:00 Парк навпроти Червоного корпусу КНУ ім. Т.Шевченка

 

Студентам запропонують взяти приклад з головного командира Української Повстанської Армії. КМО Спілка Української Молоді в Україні (КМО СУМ в Україні) запрошує студентів взяти участь у змаганнях з перетягування канату «Тягнись до Шухевича». Переможці змагання отримають у подарунок футболки із зображенням генерал-хорунжого УПА та інші цікаві подарунки.

 

Weiterlesen...
 
З нагоди річниці смерті Р. Шухевича в Києві відкриють філателістичну виставку
There are no translations available.

фото

Філателістична виставка «70-річчя створення УПА» є завершальним етапом одного із ювілейних заходів, організованих Світовим ювілейним комітетом з нагоди 70-річчя створення Української Повстанської Армії.

 

Після введення в обіг перших державних поштових марок України, присвячених 100-річчю від дня народження провідників визвольного руху Романа Шухевича (введена в обіг 29.06.2007 р.) та Степана Бандери (введена в обіг 01.01.2009 р.), автором яких є художник Василь Василенко, виникла унікальна історична можливість вперше провести Всеукраїнську поштову естафету, приурочену до ювілейної дати – 70-річчя створення Української Повстанської Армії.

Weiterlesen...
 
Щорічні молодіжні спортивні змагання "Кубок Шухевича" - 2013
There are no translations available.

фото

З 28 лютого по 5 березня 2013 року з нагоди відзначення пам’яті Романа Шухевича, молодіжні патріотичні організації міста проведуть спортивні змагання на Кубок Генерала Української повстанської армії Романа Шухевича (героїчно загинув 5 березня 1950 року у бою із НКВД).

 

Команди планують виставити Молодіжний націоналістичний конгрес, Спілка української молоді в Україні, Пласт – Національна скаутська організація України, Молода Просвіта, МНПТ «Обереги», МГО та РО «Сокіл», МГО «Студентська свобода», Асоціація туристів Тернополя, Рух автономних націоналістів, ТУСК «Обнова», МГО «Файне місто».

Weiterlesen...
 
Показ одностроїв вояків УПА та лекція про Шухевича у Києві
There are no translations available.

фото

5 березня 2012 р. у будинку Центру національного відродження (м. Київ) відбулась лекція, присвячена постаті Романа Шухевича. Серед присутніх у залі було чимало підлітків, яких зацікавила тема боротьби УПА за незалежність України.

 

На великому екрані киянам було продемонстровано декілька десятків архівних світлин про життя генерала Чупринки. Одразу після лекції представники клубу військово-історичної реконструкції "Повстанець" увійшли до залу в одностроях воїнів УПА з точними копіями озброєння періоду Другої світової війни.

 

Присутні дізнались чому українські повстанці використовували комбіновані однострої, де діставали уніформу власного крою, чим були озброєнні, що таке "засідка" та "пробій" тощо. Спілкування гостей з організаторами тривало понад дві години.

Weiterlesen...
 
«Живий тризуб» для Романа Шухевича у Києві
There are no translations available.

фото

На відзначення 62-річниці загибелі Романа Шухевича – головного командира УПА, в Києві, на Софійському майдані, близько ста чоловік утворили «живий тризуб».

 

Київський осередок Спілки Української Молоді в Україні організував акцію до 62-річниці загибелі генерал-хорунжого УПА Романа Шухевича. Мета заходу -  збереження пам’яті про героїв національно-визвольних змагань.

 

Подія розпочалась із громадської панахиди, яку провели отці Української Греко-Католицької Церкви: Петро Жук, ректор Київської Трьохсвятительської духовної семінарії і віце-ректор Андрій Чорненко з хором семінаристів.

 

Weiterlesen...
 
У Львові відбудеться щорічна акція “ Молодь пам’ятає Шухевича ”
There are no translations available.

Цього річ у рамках акції відбудеться чотири етапи:
1. Теренова гра для учнів шкіл
4 березня відбудеться тереновий змаг для учнів та студентів львівських закладів середньої освіти, приурочений пам'яті хорунжого УПА - генерала Романа Шухевича. Змаг відбуватиметься у вигляді лисячого бігу, під час якого учасники орієнтуватимуться по карті, шукаючи потрібні точки, та виконуватимуть різноманітні завдання Змагання розпочнуться о 11:00 і відбуватимуться в лісовому масиві поблизу с. Білогорща, де загинув Чупринка. По закінченню змагу усі учасники матимуть можливість відвідати будинок, в якому проживав Роман Шухевич.

 

Weiterlesen...
 
14 березня в Івано-Франківську в рамках кампанії "Молодь пам’ятає Шухевича" відбувся концерт вокаліста гурту "Тінь Сонця" Сергія Василюка
There are no translations available.

З нагоди 60 річчя загибелі, у неділю 14 березня, в Івано-Франківському арт-кафе-клубі «Химера» відбувся концерт лідера, відомого у патріотичних колах, київського рок-гурту «Тінь Сонця» - Сергія Василюка. Музикант виступив з акустичною програмою «Сховане обличчя» та презентував новий акустичний альбом з однойменною назвою.

Ініціатором заходу стала станиця Івано-Франківськ Пласту – Національної скаутської організації України.
Weiterlesen...
 
В Тернополі відбулася акція «Фото з генералом»
There are no translations available.

Під такою назвою на Театральному майдані Тернополя 5 березня 2010 р. проходила акція присвячена 60-тій річниці загибелі головного командира УПА Романа Шухевича. Мета заходу - привернути увагу громадян до легендарної постаті середини минулого століття. Кожен охочий мав можливість зробити фото на згадку з генералом УПА. Таке бажання виявило аж 177 тернополян, серед яких переважна більшість – це молодь.

 

Також учасники акції крім фото на згадку отримали пам’ятний значок та спец випуск молодіжної газети присвяченій головному командиру УПА.

 

Акція проходила в рамках всеукраїнської молодіжної кампанії «Молодь пам’ятає Шухевича».

 

Організаторами заходу виступили ряд молодіжних громадських організацій, серед яких Молодіжний Націоналістичний Конгрес, Пласт, СУМ, Молода просвіта, «Тризуб» ім.С.Бандери, товариство «Обереги» та ГПО «Українська справа».

Прес-служба ТОО МНК

Реклама: фотограф тернопіль

 
<< Start < Zurück 1 2 3 Weiter > Ende >>

Seite 1 von 3

Створення сайту - Микола Шевчук © 2009-2010