• Фото Романа Шухевича
  • Фото Романа Шухевича
  • Фото Романа Шухевича
  • Фото Романа Шухевича
  • Фото Романа Шухевича
  • Фото Романа Шухевича
  • Фото Романа Шухевича
  • Фото Романа Шухевича
  • Фото Романа Шухевича
  • Фото Романа Шухевича
  • Фото Романа Шухевича
Конкурс наукових та творчих проектів «Молодь пам’ятає…» у Тернополі

Обласний  осередок Всеукраїнської громадської  організації «Фронт змін» оголошує про старт Першого Обласного  конкурсу наукових та творчих проектів «Молодь пам’ятає…», присвяченого історії національно-визвольного  руху українського народу, зокрема, боротьбі ОУН-УПА та 60-ій річниці з дня смерті Р.Шухевича для підтримки ініціатив дітей та молоді щодо вшанування світлої пам’яті періоду національно-визвольних змагань українського народу в період ІІ світової війни.

До  участі в конкурсі запрошуються учні 9-11-х класів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, студенти вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації, члени дитячих і молодіжних громадських організацій та об’єднань.


Конкурс складається з трьох конкурсних номінацій:

Перша номінація: Конкурс на знання історії національно-визвольного руху ОУН-УПА серед учнів 9-11-х класів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації, членів дитячих і молодіжних громадських організацій та об’єднань. Творчий науково-дослідний проект являє собою самостійну спробу наукового аналізу зібраного матеріалу, його систематизації, комплексного опису та класифікації досліджуваних явищ. У науково-дослідному проекті необхідно стисло, логічно й аргументовано викладати зміст і результати досліджень, уникати загальних слів, бездоказових тверджень, тавтології.

Дана  номінація має на меті виявити  і довести до широкого загалу громадськості  справжній стан у сучасній історичній науці щодо проведення історичного досліджень про національно-визвольні змагання ОУН-УПА, підготовка та поширення інформації про пам’ятні місця періоду національно-визвольної боротьби ОУН-УПА, культурні, художні пам’ятки регіону (міста, села) тощо

Друга номінація: Конкурс серед словесників – майбутніх філологів учнів 9-11-х класів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації, членів дитячих і молодіжних громадських організацій та об’єднань, котрі популяризуватимуть тематику конкурсу у поетичних та прозових творах. У даній номінації будуть оцінюватися творчі роботи поетичного та прозового характеру або літературно-музичні композиції національного патріотичного спрямування, тобто сучасні оригінальні твори, що висвітлюють героїку вказаного періоду, в якому знайшли б висвітлення події національно-визвольного руху ОУН-УПА, відродження мистецьких цінностей та героїчного минулого свого краю.

Третя номінація:
Конкурс серед митців (художників, скульпторів, графіків, дизайнерів та ін.), учнів 9-11-х класів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації, членів дитячих і молодіжних громадських організацій та об’єднань, котрі популяризуватимуть тематику конкурсу у мистецьких творах, зокрема: живописній та графічній композиції, листівці, декоративно-тематичній композиції. Вона має на меті широко пропагувати серед молоді кращі зразки мистецьких творів патріотичного спрямування, що розкривають героїчний шлях національно-визвольної боротьби українського народу в ХХ столітті, які б висвітлювали славні сторінки боротьби українського народу в ОУН-УПА протягом всього періоду національно-визвольних змагань, а також сформувати громадську думку стосовно необхідності всебічного сприяння розвитку образотворчого мистецтва.

Переможці Конкурсу отримають пам’ятні Дипломи та грошові винагороди.

Останній  термін подання конкурсних робіт  – 1 червня 2010 року.

АПЛІКАЦІЙНУ ФОРМУ ПРОСИМО НАДІСЛАТИ ДО 1 ТРАВНЯ 2010 РОКУ НА ПОШТОВУ АДРЕСУ:  вул. С.Бандери, д. 84, м. Тернопіль, 46000 (з поміткою «Конкурс проектів”). Також обов’язково надішліть конкурсну роботу електронною поштою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду у форматі *.doc.

З детальнішою інформацією про  умови конкурсу, положенням конкурсу, вимогами до написання та оформлення робіт, критеріями оцінювання та іншими нормативними документами можна ознайомитися в офісі ГО «Фронт змін» (м. Тернопіль, вул. С.Бандери, 84)

Консультації  за телефонами: (0352) 51-42-55.

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

реклама: відеооператор івано-франківськ

 

Створення сайту - Микола Шевчук © 2009-2010